W ABEX - uzdatnianie wody to nasza specjalność

Zajmujemy się doborem, wykonawstwem i serwisem przemysłowych systemów uzdatniania wodyinstalacji technologicznych. Mamy duże doświadczenie w automatyzacji procesów przemysłowych, a naszymi klientami są duże zakłady przemysłowe z branży hutniczej, spożywczej, samochodowej, oraz branży metali lekkich.

Technologie uzdatnianie wody, klimatyzacja i chłodnictwo przemysłowe – ABEX

Specjalizujemy się w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa przemysłowego.
Zajmujemy się również procesami uzdatniania wody do celów spożywczych i przemysłowych. Oferujemy dobór, wykonawstwo i serwis przemysłowych systemów uzdatniania wody i instalacji technologicznych. Mamy duże doświadczenie w automatyzacji procesów przemysłowych. Projektujemy nowy systemy automatyki procesów technologicznych oraz rozbudowujemy i integrujemy systemy już działające. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych usług.

Automatyka przemysłowa

procesów technologicznych

Zajmujemy się projektowaniem nowych systemów automatyki procesów technologicznych oraz rozbudową systemów istniejących. Prowadzimy instalacje urządzeń automatyki przemysłowej.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja

przemysłowa

Specjalizujemy się w budowie i instalacji urządzeń do chłodzenia wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych. Świadczymy usługi serwisowe oraz służymy doradztwem technicznym.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Chemiczne metody oczyszczania ścieków

zgodne z przepisami

Nasza firma zajmuje się chemicznymi metodami oczyszczania ścieków m.in. za pomocą neutralizacji, co umożliwia doprowadzenie ich odczynu do wartości wymaganych regulacjami prawnymi.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Technologie uzdatniania wody

czysty interes

Proces uzdatniania wody polega na doprowadzeniu zanieczyszczonej wody do wymaganego w danym zastosowaniu stanu czystości. Realizowane przez nas usługa opiera się na różnorodnych metodach.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Chemiczne systemy kondycjonowania wód

przemysłowych

Nawet niewielkie ilości zanieczyszczeń wody używanej w przemyśle mogą stwarzać poważne problemy eksploatacyjne. Oferujemy kompleksowy program kondycjonowania wód przemysłowych.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Instalacje chemiczne

Wykonujemy instalacje chemiczne ze sprawdzonych materiałów, takich jak: PVDF, PVC, ABS i stal szlachetna. Charakteryzują się one wysoką odpornością chemiczną i dużą trwałością.

SPRAWDŹ OFERTĘ

FIRMA W LICZBACH

8472

PRODUKTÓW

647

PROJEKTÓW

32

INŻYNIERÓW

18

LAT DOŚWIADCZENIA

Pomożemy Ci zautomatyzować każdy etap procesu produkcyjnego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach i o tym, jak automatyka przemysłowa może usprawnić Twoją działalność, skontaktuj się z nami już dziś!